من 21 سال در ارتش بوده ام و برای نهمین حرکت خود آماده می شوم. به نظر می رسد زمان خوبی برای صحبت در مورد استرس و اضطراب ناشی از حرکت است ، البته به این دلیل که ممکن است دچار آن نشوم.

با این حال ، اگر ارتش هیچ چیز دیگری برای من ایجاد نکرده است ، من یک طرفدار محرک هستم. در حالی که درست است که من در حرکت بسیار موفق شده ام ، از تدارکات آن متنفرم و از هر حرکتی وحشت دارم. ملاقات با افراد جدید ، بدست آوردن شغل جدید و رفتن به مکانهای جدید شگفت انگیز است ، اما انجام انتقال همه وسایل خود و برقراری مجدد مجدد همه چیز در انتهای دیگر ، هیجان را از بین می برد.

یک درس مهم که من آموخته ام این است که بسیاری از استرس ها و اضطراب ها را می توان از طریق برنامه ریزی پیش رو و آماده سازی کنترل کرد. به عبارت دیگر ، آنچه را که می توانید زود کنترل کنید. استرس به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و فرد آینده شما برای مدیریت موفقیت آمیز حرکت با کمترین دردسر تنظیم می شود.

قبل از حرکت

بیایید با صحبت در مورد اینکه چه کاری قبل از حرکت باید انجام دهیم شروع می کنیم و اولین قانون اساسی حرکت را برجسته می کنیم: هر چقدر چیزهای کمتری داشته باشید ، جابجایی آنها راحت تر و ارزان تر است. به طور کلی ، شسته و رفته کردن دارای مزایای بهداشت روانشناختی است و عمل کوچک سازی می تواند آزاد کننده باشد.

6 ماه از یک حرکت بیرون کشوها ، کابینت ها و کمد ها را شروع کنید. این از یک دیوانه پر از اضطراب جلوگیری می کند تا همه کارها را قبل از حرکت انجام دهد و تصمیم گیری آگاهانه درباره کارهایی که باید با اشیا individual منفرد انجام شود را فراهم می کند. وقت بگذارید و چیزهایی را به سطل زباله بیفزایید ، چیزهایی اهدا کنید و چیزهایی بفروشید. و مهمتر از همه ، چیزهای جدید را کسب نکنید! از خود بپرسید: آیا من این موضوع را به اندازه کافی دوست دارم / به آن نیاز دارم؟ پاسخ معمولاً منفی خواهد بود. نازک کردن وسایل خود به خوبی قبل از حرکت تنها قدرتمندترین کاری است که می توانید برای سهولت زندگی در حین حرکت انجام دهید و به شما در طول مسیر قدرت می بخشد.

با همین نور ، آیا شما به یک کاناپه جدید یا تلویزیون نیاز دارید؟ قبل از جابجایی هرگز مبلمان جدید خریداری نکنید. صبر کنید تا به مکان جدید بروید و یک مبلمان یا لوازم خانگی خریداری کنید. با این کار ورود به خانه در شرایط عالی تضمین می شود.

چند ماه قبل از حرکت "غذا خوردن" را ادامه دهید ، به این معنی که تمام غذاهایی که دارید استفاده کنید. (ممکن است از برخی از ترکیبات عالی آشپزی که قبلاً به دلیل نیاز به استفاده از آنچه در دست داشتید ، در نظر نگرفته اید ، شگفت زده شوید.) این از هدر رفتن جلوگیری می کند ، زیرا شما نمی توانید فسادپذیر را حرکت دهید ، و واقعاً می خواهم وقت ارزنده ای را برای انتقال جعبه های قدیمی ماکارونی یا سبزیجات کنسرو شده صرف کنیم.

قبل از حرکت از وسایل خود عکس بگیرید تا در صورت وقوع خسارت را اثبات کنید. (حتماً روی عکس ها مهر و موم داشته باشید.) چیزی در حدود یک سوم حرکات من آسیب دیده است. در آخرین حرکت من ، تمام سایه های لامپ من خرد شد ، که اگرچه جزئی بود ، آزار دهنده بود ، اما من همچنین به اثاثیه من آسیب زیادی وارد کرده ام. مطمئن شوید که وسایل خود را قبل از جابجایی مستند کرده اید تا هیچ اختلاف دعوایی وجود نداشته باشد. (اگر رسیدهای خرید اصلی خود را نگه داشته اید ، حتی بهتر است.)

با اجازه نگذاشتن به یک شرکت در حال انتقال ، اشیا valu با ارزش و اوراق بهادار خود را منتقل کنید ، از مشکلات عمده خودداری کنید. آن ها را با خود حمل کنید یا در جایی قفل کنید تا بعداً بازیابی شود.

مایعات را بسته بندی نکنید. بله ، از دست دادن 50-100 دلار در لوازم تمیز کردن بدون استفاده ، روغن زیتون مورد علاقه خود و غیره بدبو می شود ، اما شما به یک بطری پاک کننده آشپزخانه ریخته شده که یک مبلمان را در حمل و نقل خراب می کند ، نیازی ندارد.

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که خانه یا آپارتمان جدید شما در انتهای دیگر آماده است. تمیز است؟ آیا برق روشن است؟ آیا سقف توسط طوفان سالی تخریب شد؟ آیا همسایه تصمیم گرفته است که قطعات ماشین خود را در حیاط جدید شما ذخیره کند؟ شما ایده می گیرید اطمینان حاصل کنید که همه چیز برای ورود شما آماده است.

حرکت

دومین قاعده اصلی حرکت این است: از حرکت دهنده های خود مراقبت کنید. آب ، نوشابه و تنقلات آماده داشته باشید ، دسترسی آسان به حمام را فراهم کنید ، دمای خانه را راحت نگه دارید و آنها را به خوبی نوک بزنید. شما به معنای واقعی کلمه تمام دارایی دنیوی خود را به آنها می سپارید!

اگرچه مراقبت از محرکهای شما در درجه اول اهمیت قرار دارد ، اما متأسفانه درست است که همه محرکها به یک شکل ساخته نشده اند. هنگام جابجایی وسایل چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده را با خود داشته باشید. هدف حرکت کنندگان این است که شما را در سریعترین زمان ممکن آماده کنند. تاریخچه داستان هایی از بسته بندی بی رویه ، از جمله سطل های آشغال کامل ، و همچنین رفتارهای بی پروا با وسایل شخصی ، مانند پرتاب جعبه ها از پله ها یا کی گذاشتن وسایل به سطل زباله ای را که شکسته بودند ، ارائه می دهد. من یکبار یک حرکت کاملا مست داشتم. در هنگام بسته بندی وسایل خود به بیش از یک مجموعه چشم نیاز دارید (و در صورت مواجه شدن با وضعیت نامناسب مطمئن شوید که شماره تلفن ناظر تحرک را داشته باشید).

قبل از اینکه محرک ها ظاهر شوند ، هر چیزی را که نمی خواهید منتقل شود یا در وسیله نقلیه خود یا در یک اتاق بسته و دارای علائم مشخص قرار دهید تا بسته بندی نکند.

حتما جعبه ها را علامت گذاری کنید تا بتوانند دقیقاً در اتاقهایی که در انتهای آن قرار دارند قرار بگیرند تا بسته بندی راحت تری انجام شود.

اگر می توانید یک حرکت خونه به خونه انجام دهید. این حرکتی است که در آنجا بسته بندی می شوید و وسایلتان مستقیماً به مکان جدید منتقل می شوند. این امر از بارگیری وسایل شما در انبار و بارگیری مجدد دوباره در کامیون جلوگیری می کند و کمترین فرصت را برای خسارت فراهم می کند.

حداقل استرس زا و موفق ترین حرکت حرکتی است که در آن حداکثر برنامه ریزی و آمادگی و سپس توجه و درگیری زیاد در روز بسته بندی واقعی وجود داشته باشد. هیچ چیز نمی تواند حرکتی بدون استرس ایجاد کند اما شما می توانید با در اختیار گرفتن کنترل آنچه می توانید زندگی خود را بسیار آسان کنید.

آخرین چیزی که باید درمورد کاهش مصرف Ego بدانید

اختلال شخصیت مرزی چیست؟

بیمار بودن در مورد شخصیت افراد چه چیزی را نشان می دهد؟

، ,یک ,جدید ,ها ,وسایل ,بسته ,قبل از ,از حرکت ,است که ,بسته بندی ,خود را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارزها آوا صنعت 09185079986 آتلیه تخصصی عکاسی و تصویر برداری نمای نو amvajedaryaha مطالب مفید و آموزشی زیرنظر مجموعه ماریا فناوری نو behsazanbar یادداشت های BTS WORLD قصه گوی کوچک